26 Ekim 20203,709 Görüntülenme0 Yorum
Sıralı Çamlar Yelek Örneği Yapımı
Sıralı Çamlar Yelek Örneği Yapımı

Sıralı Çamlar Yelek Örneği Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yelek modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda ördüğünüzden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Sıralı Camlar Yelek Örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.

Sıralı Çamlar Yelek Örneği
Sıralı Çamlar Yelek Örneği

Tam anlamıyla Cansel Yelek Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih edip örebileceğiniz bu desenli yelek modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni yelek örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Sıralı Camlar Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sıralı Çamlar Yelek Örneği Videosu

BIR CEVAP YAZIN