20 Mart 20208,912 Görüntülenme0 Yorum
Sıralı Gösterişli Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Sıralı Gösterişli Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sıralı Gösterişli Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

İnternette gezerken çok hoşuma giden bir Tığ Oyası Modeli gördüm ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Bu tığ oyası boncuklu oyalardan. Her ne kadar boncuklu oyalar eskisi kadar ilgi görmese de hala kum boncuklu oyalar yapılıyor.

Yemenisi bordo renkli olan bu yazma, oyasıyla tam bir uyum içinde. Tığ oyasına önce iç kısmını yaparak başlıyoruz. Daha sonra kenarına boncukları işleyerek devam ediyoruz.

Oyanın iç kısmı ve kum boncuklar beyaz renkte olup kenarında bordo ip kullanılmış. Böylece yemeniyle bir renk uyumu yakalamış. Boncuklu yemeni sevenler bu oyayı denemeliler.

Kum Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Bu oyanın yapılışı biraz emek istiyor ama yapmaya değer bir el emeği göz nuru. Herkesin beğeneceği bu oyayı yaparak görenleri hayran bırakabilirsiniz. Oyanın gösterişli durmasının bir sebebi de motiflerinin büyük olması, büyük motifli oyalar her zaman göze hoş görünüyor.

Genç Kızların Çeyizlerine Boncuklu Oya Eklenmeli

Kızlarımızın o değerli çeyizlerine değerli çeyizlikler koymayı kim istemez ki. Bu sıralı tığ oyası kesinlikle kızların çeyiz sandıklarında bulunmalı. Aşağıdaki Kendi Oyanı Yap youtube kanalındaki videoyu izleyerek siz de bu oyayı yapabilirsiniz. Videoda detaylı olarak oyanın yapımı anlatılmış. Herkese kolay gelsin.

Sıralı Gösterişli Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN