16 Şubat 20184,370 Görüntülenme0 Yorum
Şiş İle Çizgili Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
Şiş İle Çizgili Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Şiş İle Çizgili Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak istediğim bu ören hanım çizgili patik örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra kullanmaya kıyamayacağınız bu Şiş İle Çizgili Patik Yapımını paylaşıyorum.

Şiş İle Çizgili Patik Yapımı
Şiş İle Çizgili Patik Yapımı

Tam anlamıyla Yeni Ören Hanım Şiş İle Patik Örneklerine layık olan bu İki Şiş İle Çizgili Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Yeni Haroşolu Patik Örneklerinden olan ve benim de beğendiğim bu İki Şişle Haroşolu Patik Yapılışna göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Şiş İle Çizgili Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Şiş İle Çizgili Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-61 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-95 patik-modelleri-11 patik-modelleri-27 patik-modelleri-1 patik-modelleri-33 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN