08 Kasım 20202,924 Görüntülenme0 Yorum
Şiş İle Süpürge Yelek
Şiş İle Süpürge Yelek

Şiş İle Süpürge Yelek

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle iki şiş yelek örnekleri severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa sürede bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde hoş bulacaklarını tahmin ettiğim bu Şiş İle Süpürge Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Şiş İle Süpürge Yelek Yapılışı
Şiş İle Süpürge Yelek Yapılışı

Tam anlamıyla tamanne örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister evde arttığınız renklerde isterseniz de kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz bu güzel yelek modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek anlattıkları bu Şiş İle Süpürge Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şiş İle Süpürge Yelek Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN