12 Kasım 20185,679 Görüntülenme0 Yorum
Şiş Örgü Tırtık Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Şiş Örgü Tırtık Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Şiş Örgü Tırtık Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle anlatımlı şiş örgüleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu Şiş Örgü Tırtık Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Şiş Örgü Tırtık Modeli Yapımı
Şiş Örgü Tırtık Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Şerife Hanımın yine her zaman olduğu gibi titizlikle oluşturduğu ve şiş kullanmayı bilenlerin gönül rahatlığı ile yapabileceği bu Tırtıklı Örgü Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Ayrıntılı Anlatımlı Örgü Örneklerinden olan ve zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Şişle Papatya Motifli Örgü Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Modelleri Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Şiş Örgü Tırtık Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Şiş Örgü Tırtık Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN