27 Şubat 20199,488 Görüntülenme0 Yorum
Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 uzun lif örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren çok beğendiğim bu Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Yapımı
Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Uzun Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Uzun Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Uzun Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri bu Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapılışına bakmanızı rica ediyoruz.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Süreyya Ertem Tasarımı Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN