18 Kasım 20176,271 Görüntülenme0 Yorum
Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapılışı Türkçe Videolu
Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapılışı Türkçe Videolu

Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, içtenlikle söylüyorum ki kızlar görür görmez o işlemelerine hayran kaldığım çok beğendiğim ve hemen sizlere sunmak istediğim bu tığ işi battaniye modellerinden olan ve evinize de canlı renkleri ile de hava katacak olan bu Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapımını şimdi heyecanla paylaşıyorum.

Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapımı
Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapımı

Örgüleri ile adından bahsettiren sevgili Suna Hanımcığımın özenle ve ayrıntılı şekilde anlattığı bu 2018 Battaniye Örneğini umarım sizlerde en kısa zamanda örebilirsiniz canlarım, şimdiden hepinizin emeklerine sağlıklar olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yavrularınıza kendi ellerinizle örebileceğiniz Şiş İşi Çocuk Hırka Modellerinden olan bu Kapşonlu Ponponlu 3 Renkli Çocuk Hırkası Yapımına bakmadan geçerseniz çok şey kaçırırsınız.

Detaylı ve öğretici şekilde bizler için Tavşan Dişi Modeli Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu oluşturan Sunanın Elinden Youtube Kanalına sevgilerimizi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN