09 Eylül 20215,962 Görüntülenme0 Yorum
Ters Laleler Lif Yapımı
Ters Laleler Lif Yapımı

Ters Laleler Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için can attığım bir model olan ters laleler lif modelini sizlere sunuyoruz meleklerim.

Ters Laleler Lif Modeli
Ters Laleler Lif Modeli

Tam anlamıyla Serpilin lif sepeti örgülerine yakışır bir model olan bu örgüyü mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini söyledikleri diğer bir model olan Sevgi Zinciri Lif Modeli linkine bakmadan geçmeyiniz.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri ters laleler lif örgüsü nasıl örülür? Videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Ters Laleler Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN