22 Ekim 20196,412 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İle Fıstıklı Şal Yapımı Açıklamalı Videolu
Tığ İle Fıstıklı Şal Yapımı Açıklamalı Videolu

Tığ İle Fıstıklı Şal Yapımı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2020 fıstıklı şal örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanabileceği bu Tığ İle Fıstıklı Şal Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İle Fıstıklı Şal Yapılışı
Tığ İle Fıstıklı Şal Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Şal Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Fıstıklı Şal Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Şal Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok sevdikleri bu 2019 Bayan Şal Yapılışına bakmadan geçen gerçekten pişman olur.

Tamanne Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İle Fıstıklı Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İle Fıstıklı Şal Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN