26 Ekim 20174,255 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Bere Selanik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Tığ İşi Bere Selanik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Tığ İşi Bere Selanik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, tüm samimiyetimle söylüyorum ki kızlar benim görür görmez dikkatimi çeken ve çok beğendiğim bu değişik tığ işi bere modellerinden olan ve diğer alışılmışlardan farklı yapısı gösterişli rengi ile sizlerinde beğenisini alacak olan bu Tığ İşi Bere Selanik Modeli Yapımını sizler için şimdi sitemize ekliyorum.

Tığ İşi Bere Selanik Modeli Yapımı
Tığ İşi Bere Selanik Modeli Yapımı

Büyük ilgi ile her gönderisini takip ettiğim örgü aşığı Ayşegül Hanımın oluşturduğu bu öğretici videoda ki Selanik Modeli Bere Örneğini inşallah sizlerde özenle örebilirsiniz, şimdiden yapmayı düşünenleriniz varsa elleri kolları dert görmesin.

2018 Bebek Yeleği Modelleri arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu düşündüğüm bu 0-6 aylık bebek yelekleri videosuna girip bakmanızı rica ediyorum dostlarım.

Ayrıntılı ve akıcı anlatımı ile bizlerinde öğrenerek örmesi için Tığ İşi Bere Selanik Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ayşegülle Örgü Keyfi Youtube Kanalına sizler aracılıyla şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi Bere Selanik Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN