02 Kasım 20183,329 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Yapılışı Videolu
Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Yapılışı Videolu

Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ işi bayan patik örnekleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren çok beğendiğim bu Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Yapımı
Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa sürede bitirdikten sonra ayaklarınıza da çok yakışacak olan bu Çeyizlik Örgü Patik Modelini umarım sizlerde kolayca bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Tığ İşi Patiklerinden olan ve renklerini zevklinize uygun yapabileceğiniz bu Tığ İşi Otantik Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına detaylı ve samimi dille anlattığı bu Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi Çeyizlik Örgü Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-66 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN