31 Temmuz 20195,952 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Çiçek Şal Yapılış Videolu
Tığ İşi Çiçek Şal Yapılış Videolu

Tığ İşi Çiçek Şal Yapılış Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle çiçekli şal modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Çiçek Şal Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tığ İşi Çiçek Şal Yapımı
Tığ İşi Çiçek Şal Yapımı

Tam anlamıyla Ayşegülle Örgü Keyfi çeşitlerine çok ama çok yakışır olan o çiçekli desenlerine çok hayran kalacağınız bu Tığ İşi Bayan Şal Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Bayan Şal Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Ayşegülle Örgü Keyfi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Çiçek Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Çiçek Şal Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN