27 Ekim 20186,221 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapılışı Videolu
Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapılışı Videolu

Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapılışı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2019 kolay babet patik örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapımı
Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Babetlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kolay tığ işi patiklerinin en güzel hallerinden olan bu Basit Babet Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Babet Keçe Tabanlı Örneklerinden olan ve önceden sitemizde görenlerinde tercih ettiği bu İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına detaylı ve tatlı dille anlattığı bu Tığ İşi Kolay Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-39 patik-modelleri-70 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN