23 Ekim 20184,399 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Yapılışı Videolu
Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Yapılışı Videolu

Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Yapılışı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2019 yeni doğan bebek patik örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve tığ işi bebek örgülerinden olan bir o kadar da yapımı çok hoş olan bu Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Yapımı
Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Yapımı

Tam anlamıyla Elişlerinet Bebek Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve örüp bitirdikten sonra yavrularınızın ayaklarında çok şirin duracak olan bu Yeni Bebek Patiğini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Çok Güzel Yeni Doğan Bebek Patiklerinden olan ve o üzerinde ki çiçekli desenleri evinize hava katacak olan bu Yeni Doğan Bebek Bot Patik Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Elişlerinet Youtube Kanalına detaylı şekilde anlattığı bu Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Şirin Bebek Patiği Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN