24 Ekim 20207,661 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneği Yapımı
Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneği Yapımı

Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneği Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle yeni yelek örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve tığ işlemeleri sevenlerin zorlanmadan kolaylıkla örüp güzel günlerde keyifle kullanacaklarına inandığım bu Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneği
Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneği

Tam anlamıyla Örgü Hayatım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu su dalgası yelek modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok şık bulduklarını bizlere ilettikleri bu Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek anlattığı bu Tığ İşi Su Dalgası Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneği Videosu

BIR CEVAP YAZIN