11 Haziran 20193,889 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Yıldız Paspas Yapılışı Videolu Anlatımlı
Tığ İşi Yıldız Paspas Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Yıldız Paspas Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ işi yıldız battaniye örnekleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki sizlerin de gördükten sonra en kısa zamanda tercih edeceğiniz bu Tığ İşi Yıldız Paspas Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Yıldız Paspas Yapımı
Tığ İşi Yıldız Paspas Yapımı

Tam anlamıyla 2019 Örgücü Şirin çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Yıldızlı Paspas Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Örgü Battaniye Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kalpli Popcorn Battaniye Motifi Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Yıldız Paspas Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Yıldız Paspas Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN