25 Ekim 20174,674 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel dostlarım, birazdan eminim ki hepinizin gerçek anlamda çok beğeneceği bu yeni tığ işi şal modellerinden olan ve o mükemmel renk uyumu ile de sadece sizlerin değil üzerinizde görenlerinde fazlasıyla dikkatini çekecek bu Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Yapılışını titizlikle sitemize ekliyorum.

Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Yapılışı
Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Yapılışı

Örgü aşığı sevgili Arzu Hanımcığımın oluşturduğu gerek tatlı dili gerekse detaylı şekilde anlattığı bu en güzel şal modelini inşallah sizlerde rahatlıkla örebilirsiniz canlarım, yapmayı planlayanların şimdiden ellerine kollarına yüce rabbim kolaylıklar sağlasın.

Sitemizde bulunan diğer bir çok sevilen Yeni El Örgüsü Örneklerinden olan ve sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm bu 0-6 aylık bebek yelekleri yapılışları videosuna girip bakmanızı tüm içtenliğim ile rica minnet ediyorum kızlar.

Arzu Sepeti Youtube Kanalına Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için dualarımızı ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Zikzak Şal Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN