27 Ağustos 201714,339 Görüntülenme0 Yorum
Tığ Oyası Papatya Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Tığ Oyası Papatya Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Tığ Oyası Papatya Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Tığ Oyası Papatya Modeli Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel bayanlar, birazdan yaz aylarında görmeyi ve kokusunu ciğerlerimize çektiğimiz rabbimizin özenle yarattığı çiçeklerden olan bu En Güzel Tığ Oyası Papatya Örneklerinden olan şıklığı ve gösterişli işlemeleri ile görenlerin gözlerini kamaştıracağını düşündüğüm özelliklede Çiçek Motifli Çeyizlik Oya Örneklerinden olan Tığ Oyası Papatya Modeli Yapılışını sizler için paylaşıyorum.

Tığ Oyası Papatya Modeli Yapımı
Tığ Oyası Papatya Modeli Yapımı

Evliliğe hazırlık yapan sevdikleriniz ve ya kızlarınız varsa onlar için çok ama Çok Güzel Moda Çeyizlik Örgü Modeli olacaktır, yapmayı düşünen arkadaşlar için şimdiden kolaylıklar gelsin güzel günlerde eskitmeniz dileğiyle kızlar.

Canlı renk uyumu ve yumuşacık yapısı ile banyonuza hava katacağını düşündüğüm En Kolay Lif Modellerinden olan bu Terlik Lif Örneği linkine girip bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, eğer eliniz boş kalırsa canlarım Papatya Motifli Tığ Oyası Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Güzel ve açıklayıcı anlatımı ile bizler için Tığ Oyası Papatya Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derleyen ve güçlü adımlarla örgü dünyasında ilerleyen Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına sizler aracılığı ile teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ Oyası Papatya Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN