26 Kasım 20202,883 Görüntülenme0 Yorum
Tunus İşi Tığ Oyası Yapımı
Tunus İşi Tığ Oyası Yapımı

Tunus İşi Tığ Oyası Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Tunus İşi Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tunus İşi Tığ Oyası
Tunus İşi Tığ Oyası

Tam anlamıyla kıymetli el işleri çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister yazma kenarına isterseniz de fular kenarına işleyebileceğiniz bu yeni tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı tığ oyası örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri bu Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesi linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Tunus İşi Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tunus İşi Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN