21 Ekim 2022730 Görüntülenme0 Yorum
Uyumlu Uzun Lif Yapımı
Uyumlu Uzun Lif Yapımı

Uyumlu Uzun Lif Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle uzun lif örgüsü arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu uyumlu uzun lif örgüsünü sitemize ekliyoruz güzellerim.

Uyumlu Uzun Lif Modeli
Uyumlu Uzun Lif Modeli

Sitemizde daha önce yayınladığımız ve çok beğenilen modeller arasında yerini alan bir model daha Lifim Şahane Uzun Lif linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Pembeli Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu uyumlu uzun lif modeli nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz. Hayırlı huzurlu günler dilerim.

Uyumlu Uzun Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN