09 Ekim 20175,393 Görüntülenme0 Yorum
Üzüm Modeli Lif Yapılımı Videolu Anlatımlı
Üzüm Modeli Lif Yapılımı Videolu Anlatımlı

Üzüm Modeli Lif Yapılımı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün beğeneceğinizi umduğum sade ve şık duruşu ile değişik lif modellerinden olan ve hoş beyazlığı ile banyonuza renk katacak olan Üzüm Modeli Lif Yapılışını şuanda sitemize ekliyorum.

Üzüm Modeli Lif Yapılışı
Üzüm Modeli Lif Yapılışı

Eğer bayanlar aşağıdaki öğretici şekilde hazırlanmış olan Tığ İle Lif Modeli Nasıl Örülür? videosunu dikkatli şekilde dinlerseniz sizlerde en kısa zamanda hatasız şekilde örebilirsiniz, yapacakların ellerine kollarına sağlık güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kız evlatlarınız için kendi elleriniz ile emek vererek Desenli Bebek Beresi Modellerinden örmek isterseniz bayanlar bu Kelebek Örgü Modelli Bebek Beresi Yapımına bakmayı sakın unutmayın, eğer zamanınız olursa Çeyizlik Tığ İşi Lif Örneğini bitirdikten sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Maviden Orguler Youtube Kanalına Üzüm Modeli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için başarılarının devamını ve iyi dileklerimizi iletiyoruz.

Üzüm Modeli Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN