24 Aralık 20193,747 Görüntülenme0 Yorum
Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapılışı Anlatımlı Videolu
Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapılışı Anlatımlı Videolu

Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yağmur damlası örgü örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren çeyizlik niyetine keyifle yapabileceğiniz bu Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapımı
Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Canselin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerin de ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Şiş Örgü Yeni Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Anlatımlı Şiş Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Şiş İle Gemici Düğümü Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçen çok pişman olur.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Yağmur Damlası Şiş Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN