28 Kasım 201816,933 Görüntülenme0 Yorum
Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Modeli Yapılışı
Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Modeli Yapılışı

Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Modeli Yapılışı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 2019 yakadan başlamalı bebek hırkaları örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki bitirdikten sonra yavrularınıza da çok yakışacak olan bu Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Modeli Yapımını paylaşıyoruz canlarım.

Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Modeli Yapımı
Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Gönülden Örgüler çalışanlarının yine her zaman ki gibi titizlikle derlediği ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren size sunmak için sabırsızlandığım bu Yeni Bebek Hırka Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2019 Bebek Hırkası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğenip tercih ettikleri bu Yakadan Başlamalı Bebek Hırkası Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Gönülden Örgüler Youtube Kanalına açıklamalı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN