03 Mayıs 201739,749 Görüntülenme0 Yorum
Yaprak Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Video
Yaprak Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Video

Yaprak Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Video

Yaprak Lif Modeli Ayrıntılı Türkçe Video Anlatımı - Tığ İşi Tekniği Örgü Dersleri

Yaprak Lif Yapımı
Yaprak Lif Yapımı

Halk arasında hayat ağacı lifi olarak ta bilinen beğeneceğinize emin olduğum tam bir tığ örgüsü olan Yaprak Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum, yapımı gerçekten kolay ve zevkli olan hoş bir lif modelidir, yapacaklara şimdiden kolay gelsin. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ören Hanım 7 numara tığ kullanarak fıstık modeli yaparak göze hitap eden bir lif örneği örmüş, kendi renk zevkinize göre renk uyumunu oluşturabilirsiniz, Yaprak Lif Örneğini yaptıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni oldukça mutlu eder hanımlar.

Yaprak Lif Modeli
Yaprak Lif Modeli

Değişik oya çeşiti arayanların kaçırmamasını düşündüğüm Çam Kozalak Oyası Modeline göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Bebekleriniz için hem değişik patik örneği olan hem de ayaklarını sıcacık tutacak bir model olan Converse Bebek Bot Patiği Yapımına mutlaka bakmanızı tavsiye ederim kızlar.

Açıklayıcı ve kolay şekilde bizlere Yaprak Lif Yapımı Tanıtım Videosunu hazırlayan Ören Hanıma teşekkür ederiz.

Yaprak Örnekli Lif Yapılışı
Yaprak Örnekli Lif Yapılışı

Yaprak Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN