08 Haziran 20202,392 Görüntülenme0 Yorum
Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu
Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle dantelli patik modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapımı
Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapımı

Tam anlamıyla Gülümseten Marifetler Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister evde artan ipleriniz ile isterseniz de sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Yazlık Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Patik Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Çeyizlik Beş Patik Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-56 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-95 patik-modelleri-11 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN