28 Ağustos 20202,731 Görüntülenme0 Yorum
Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı
Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı

Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle karanfilli lif örnekleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik liflerin de olmazsa olmazlarından olan bu Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapımı
Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde bitirdikten sonra banyonuza da hava katacak olan bu Karanfil Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Beğenilen Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını söyledikleri bu 2020 Çok Hoş Uzun Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN