03 Mayıs 20206,060 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Bahar Yaprağı Lif Yapımı Videolu
Yeni Bahar Yaprağı Lif Yapımı Videolu

Yeni Bahar Yaprağı Lif Yapımı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle renkli yapraklı lif örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Yeni Bahar Yaprağı Lif Yapımını sitemize ekliyoruz bayanlar.

Yeni Bahar Yaprağı Lif Yapılışı
Yeni Bahar Yaprağı Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Serpilin Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan ipleriniz ile veya çok sevdiğiniz canlı renkler ile tercih edebileceğiniz bu Bahar Yaprağı Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Örgü Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Çeyizlik Lale Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Yeni Bahar Yaprağı Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Bahar Yaprağı Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN