25 Ekim 20204,245 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği Yapımı
Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği Yapımı

Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle gelin yelek örnekleri isteyenlerin mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve son zamanlar da çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazları haline gelen, görenlerinde gözlerini alamadığı bu Yeni Çeyizlik Gelin Yeleğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği
Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği

Tam anlamıyla Tamanne Örgülerine gerçekten çok yakışır olan ve o beyazın şık haline en az benim kadar hayran kalacağınıza emin olduğum, eğer isterseniz de sevdiklerinize hediyelik niyetine de örebileceğiniz bu gelin yeleği örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sizlere sitemizde sunduğumuz diğer bir anlatımlı gelin yeleği modellerinden olan ve öncesinde sitemizde bakanların da desenlerini çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Su Dalgası Yelek Örneğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği Videosu

BIR CEVAP YAZIN