01 Nisan 20221,394 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Ekonomik Uzun Lifi
Yeni Ekonomik Uzun Lifi

Yeni Ekonomik Uzun Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle uzun lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve eminim ki inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuzda renk katacak olan bu yeni ekonomik uzun lif modelini sitemize ekliyoruz güzellerim.

Yeni Ekonomik Uzun Lif
Yeni Ekonomik Uzun Lif

Sitemizde yer alan ve çok beğeni alan tasarım lif modellerinden biri olan bu 2022 Şirin Çeyizlik Lif modeline bir ablanız olarak bakmanızı önemle rica ediyorum.

Örgü modelleri Youtube Kanalına samimi ve anlaşılır dilde anlatımı ile bizler için hazırladığı yeni ekonomik uzun lif nasıl yapılır? Videosu için sonsuz teşekkür ederiz. Hepinize ailenizle hayırlı, huzurlu günler dilerim.

Yeni Ekonomik Uzun Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN