28 Kasım 20202,190 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyası Yapımı
Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyası Yapımı

Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyası Yapımı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyası
Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyası

Tam anlamıyla kıymetli el işleri çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine eminim ki etrafınızda görenlerinde hayran kalacakları gözlerini alamayacakları bu farklı tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir değişik tığ oyaları 2021 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle bizlere ilettikleri bu Tunus İşi Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin lütfen.

Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek anlattıkları bu Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Kaleme Sarmalı Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN