28 Aralık 2021883 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Model Düğmeli Patiği
Yeni Model Düğmeli Patiği

Yeni Model Düğmeli Patiği

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle patik örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin patiklerinin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni model düğmeli patik örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Model Düğmeli Patik
Yeni Model Düğmeli Patik

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel patik modelleri çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Yepyeni Tığ İşi Boncuklu Gelin Patiğine bakmadan geçen pişman olur.

Süreyyanın örgüleri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu yeni model düğmeli Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinize mutlu günler dilerim.

Yeni Model Düğmeli Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-22 patik-modelleri-86 patik-modelleri-18 patik-modelleri-33 patik-modelleri-45 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN