05 Kasım 20195,042 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapılışı Videolu
Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapılışı Videolu

Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle örgü şal ve yelek modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapımı
Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Şal Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Şal Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Baklava Desenli Şal Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Yeni Motifli Yelek Ve Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN