07 Kasım 20207,211 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleği Yapımı
Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleği Yapımı

Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleği Yapımı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yelek örgü modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak içtenlikle tavsiye ettiğim ve inşallah zorlanmadan bitirdikten sonra güzel günlerde keyifle giyebileceğiniz bu Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleği
Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleği

Tam anlamıyla Sevdanın Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de kızlarınız için çeyizlik yelekler niyetine tercih edip keyifle örebileceğiniz bu yeni yelek örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını içtenlikle dile getirdikleri bu Tırtıl Yelek Modelina bakmadan geçmeyin lütfen.

Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek anlattıkları bu Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleği Videosu

BIR CEVAP YAZIN