26 Mart 20212,254 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tunus İşi Örgü
Yeni Tunus İşi Örgü

Yeni Tunus İşi Örgü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle örgü modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Tunus İşi Örgüyü sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Tunus İşi Örgüsü
Yeni Tunus İşi Örgüsü

Tam anlamıyla ören hanım örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister evde artan ipleriniz ile isterseniz de beğenip aldığınız ipler ile tercih edebileceğiniz bu yeni örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni örgü örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Renki Şiş Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Yeni Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tunus İşi Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN