28 Ocak 2023780 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Yıl Lifi Modeli
Yeni Yıl Lifi Modeli

Yeni Yıl Lifi Modeli

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Yıl Lif Modeli
Yeni Yıl Lif Modeli

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 En Yeni Çeyizlik Lif# linkine tıklamadan geçmeyin.

Örgü hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu yıldız lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Yeni Yıl Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN