14 Aralık 20203,141 Görüntülenme0 Yorum
Yeniyıl Çorap Örgüsü Yapımı
Yeniyıl Çorap Örgüsü Yapımı

Yeniyıl Çorap Örgüsü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, özellikle patik örgüleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını en içten duygularımla rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz için hediyelik niyetine keyifle örebileceğiniz bu Yeniyıl Çorap Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeniyıl Çorap Örgüsü
Yeniyıl Çorap Örgüsü

Tam anlamıyla canselin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yeni yıla girerken böyle güzel hediyeler örerek sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bu yeni yıl çorap örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni patik örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Çeyizlik Bayan Patik Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Yeniyıl Çorap Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeniyıl Çorap Örgüsü Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-87 patik-modelleri-51 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-86 patik-modelleri-18 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN