03 Aralık 2022289 Görüntülenme0 Yorum
Yepyeni Tasarım Çeyizlik Lifi
Yepyeni Tasarım Çeyizlik Lifi

Yepyeni Tasarım Çeyizlik Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle 2023 lif örgüleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu çeyizlik lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yepyeni Tasarım Çeyizlik Lif
Yepyeni Tasarım Çeyizlik Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaştığımız ve bakanlarında çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Kolay Kullanışlı Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Knitting patterns Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek hazırladığı lif nasıl örülür? videosu için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yepyeni Tasarım Çeyizlik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN