15 Nisan 20221,061 Görüntülenme0 Yorum
Yumuşacık Kese Lifi
Yumuşacık Kese Lifi

Yumuşacık Kese Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kese lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu yumuşacık kese lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Yumuşacık Kese Lif
Yumuşacık Kese Lif

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini söyledikleri diğer bir bu 2022 2 Renk Kare Lif örgüsüne bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgücü teyze Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu yumuşacık kese lif nasıl örülür? Videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Umarım hepinize ilham olmayı başarabilmişizdir. Ailenizle hayırlı huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

Yumuşacık Kese Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN