12 Kasım 20194,299 Görüntülenme0 Yorum
2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Yapılışı Videolu Açıklamalı
2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Yapılışı Videolu Açıklamalı

2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle ajurlu örgü örnekleri 2020 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu 2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Yapımı
2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Yapımı

Tam anlamıyla Canselin Örgü Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o desenlerini çok beğendiğim bu Tığ İşi Yelek Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Yelek Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Yeni Motifli Yelek Ve Şal Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu 2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

2020 Ajurlu Tığ İşi Yelek Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN