12 Ocak 202018,416 Görüntülenme0 Yorum
2020 Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu
2020 Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

2020 Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni tığ işi oya modelleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra yazma kenarında keyifle kullanabileceğiniz bu 2020 Tığ İşi Oya Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

2020 Tığ İşi Oya Yapılışı
2020 Tığ İşi Oya Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlar da çeyizlik işlemelerinde olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2020 Çeyizlik Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Üç Boyutlu İğne Oyası Yapımına bakmadan geçen pişman olur.

Oya Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu 2020 Tığ İşi Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2020 Tığ İşi Oya Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN