30 Kasım 20211,648 Görüntülenme0 Yorum
3 Renk Uzun Lif Örgü
3 Renk Uzun Lif Örgü

3 Renk Uzun Lif Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle uzun lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu beğenilen 3 renk uzun lif modelini sitemizde yayınlıyoruz.

3 Renk Uzun Lif Örgüsü
3 Renk Uzun Lif Örgüsü

Sitemizde daha önce yayınladığımız ve çok beğenilen modeller arasında yerini alan bir model daha Harika Battaniye Ve Lif Modeli linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Hanım Eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu 3 renk uzun lif nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz. Hayırlı huzurlu günler dilerim.

3 Renk Uzun Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN