16 Ekim 20202,379 Görüntülenme0 Yorum
5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif
5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif

5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu 5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımı
5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımı

Tam anlamıyla Pamuk Örgüler Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o birbirinden farklı gökkuşağı renklerine en az benim kadar hayran kalacağınızı tahmin ettiğin bu 5 renkli lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini bizlere ilettikleri bu Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapımı na bakmadan geçmeyin derim.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu 5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN