07 Ocak 20192,221 Görüntülenme0 Yorum
Altı Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu
Altı Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Altı Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 3 d lif modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve altıgen lif örgülerinin son dönemlerde kaçırmaması gerektiğine gönülden inandığım bu Altı Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Altı Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapılışı
Altı Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Pamuk Lifleri Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda keyifle ördükten sonra canlı renkleri ile banyonuza renk katacak olan bu Altıgen Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz kızlar, şimdiden ellerinize emeklerinize sağlıklar olsun.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ İş Altıgen Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Pamuk Lifleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimiyeti ile tatlı dille anlattığı bu Altı Yapraklı Altıgen Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi ve başarılarının devamını diliyoruz.

Altı Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN