25 Mart 20212,983 Görüntülenme0 Yorum
Baharlık  Tığ İşi Şal Örgüsü
Baharlık Tığ İşi Şal Örgüsü

Baharlık Tığ İşi Şal Örgüsü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle şal örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Baharlık Tığ İşi Örgüsünü sitemize ekliyoruz.

Baharlık Tığ İşi Şal Örgü
Baharlık Tığ İşi Şal Örgü

Tam anlamıyla örgücü şirin şallarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa sürede örünce etrafınız da görenlerinde gözlerini alamayacakları bu güzel şal modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik şal örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Aşırı Kolay Yelek Şal Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Baharlık Tığ İşi Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Baharlık Tığ İşi Şal Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN