18 Mart 2021868 Görüntülenme0 Yorum
Battaniye Ve Lif Örgüsü
Battaniye Ve Lif Örgüsü

Battaniye Ve Lif Örgüsü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle battaniye örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Battaniye Ve Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Battaniye Ve Lif Örgüleri
Battaniye Ve Lif Örgüleri

Tam anlamıyla nazarca örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik gelin örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu güzel battaniye örgüsünü inşallah sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni battaniye örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı 2na bakmadan geçmeyin derim.

Nazarca Örgü Modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu Battaniye Ve Lif Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Battaniye Ve Lif Örgüleri Videosu

BIR CEVAP YAZIN