12 Ağustos 20182,327 Görüntülenme0 Yorum
Boncuk Motifi Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Boncuk Motifi Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Boncuk Motifi Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sitemizde ki bu yeni bayan patik örneklerine bakmadan geçen pişman olur, diğer bir sizlere sunmak için hazırladığımız ve bitirince ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Boncuk Motifli Patik Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

Boncuk Motifi Patik Modeli Yapımı
Boncuk Motifi Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Basit Patiklerine çok yakışır olan ve renkleri göze hoş gelen bu Tığ İşi Boncuklu Kolay Patik Modelini umarım sizlerde zevkle yapıp bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir En Kolay Patik Örgü Modellerinden olan ve benim de en kısa zamanda yapmak için fırsat kolladığım bu Kolay Fıstıklı Fiyonklu Patik Modeli Yapımı linkine lütfen tıklayınız canlarım.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına Boncuk Motifli Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Boncuk Motifi Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-59 patik-modelleri-43 patik-modelleri-25 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-91 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6
BIR CEVAP YAZIN