04 Kasım 20202,975 Görüntülenme0 Yorum
Burgulu Bebek Bot Patiği Yapımı
Burgulu Bebek Bot Patiği Yapımı

Burgulu Bebek Bot Patiği Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle bebek patik örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Burgulu Bebek Bot Patiğini sitemize ekliyoruz meleklerim.

Burgulu Bebek Bot Patiği
Burgulu Bebek Bot Patiği

Tam anlamıyla Elifin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih ettikten sonra inşallah yavrularınıza çok yakışacak olan bu yeni bot patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı bebek patiklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde emek emek anlattıkları bu Burgulu Bebek Bot Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Burgulu Bebek Bot Patiği Videosu

BIR CEVAP YAZIN