11 Kasım 20184,273 Görüntülenme0 Yorum
Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Yapılışı Anlatımlı Videolu
Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Yapılışı Anlatımlı Videolu

Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, benim çok beğendiğim bu yeni yapım havlu kenarları 2019 çeşitlerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve canlı renkleri göze de çok hoş gelen bu Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Yapımını sitemize ekliyoruz.

Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Yapımı
Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çevrenizde ki insanların motif işlemelerini gördükten sonra hayran kalacağı bu Çatal İğne Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Havlu Kenarları 2019 çeşitlerinden olan ve yapımı da çok zarif olan bu İncili Mor Menekşe Havlu Kenarı Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çatal İğne Havlu Kenarı Motifi Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari uzum-igne-oyasi-havlu-kenari havlu-igne-oya 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi en-guzel-havlu-kenari igne-oyasi-yarim-havlu-kenari kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi yaprak-cicekli-havlu-kenar-oyasi-igne-isi igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari igne-oyasi-cicekli-kenar-oyasi papatya-cicekli-havlu-kenari igne-oyasi-havlu-kenari
BIR CEVAP YAZIN