25 Ekim 20206,299 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Çemberi Lif
Çiçek Çemberi Lif

Çiçek Çemberi Lif

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle örgü lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Çiçek Çemberi Lif Modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Çiçek Çemberi Lif Modeli
Çiçek Çemberi Lif Modeli

Tam anlamıyla Serpilin Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan iplerinizi israf etmeden kullanabileceğiniz yada sevdiğiniz canlı renkler ile tercih edebileceğiniz bu çiçekli lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde şıklığına hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Gül Güzeli Lif Modelina bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek anlattıkları bu Çiçek Çemberi Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçek Çemberi Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN