07 Aralık 20185,908 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapılışı
Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapılışı

Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapılışı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tomurcuklu tığ oyası modelleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve o çiçekli motiflerine etrafınız da görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapımı
Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Basit çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre renk seçeneğini tercih edebileceğiniz bu Tomurcuklu Tığ Oyasını umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve sevdikleriniz için hediyelik niyetine de kenar işlemesi olarak tercih edebileceğiniz bu Tığ İşi Kolay Pullu Oya Yapımına bakmanızı en içten dileklerimle rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattığı bu Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN